aboutslide1

Всесвітня спільнота

Чай має одну неймовірну здатність — він поєднує людей. І спільнота Всесвітньої Чайної Хатинки тому яскравий приклад. Ми є зростаючою громадою чайних поціновувачів з різних куточків Світу, які пов'язані між собою за допомогою щомісячної передплати на журнал, нашої сторінки в Фейсбуці і веб-форуму, відвідування нашого чайного центру в Тайвані та місцевих суспільних груп по всьому Світі.

Окрім основного місця — нашого чайного центру в Тайвані, який розростається — Всесвітня Чайна Хатинка відіграє неабияку роль у чайних спільнотах більш ніж 30-и країн світу. Ми проводимо регулярні події в Лос Анджелесі, Москві, Барселоні, Естонії, Австралії, Франції та в інших місцях. І це не просто групові зустрічі людей, що мають на меті поспілкуватися про чай — це громади, в яких люди знаходять чайних братів і сестер на все життя, в яких сміх до кольків у животах є природнім, в яких людей об'єднує спільне переживання глибоких чайних зустрічей і, звісна річ, пиття дивовижного чаю.

EnvelopКоли ви долучаєтеся до передплати на Всесвітню Чайну Хатинку, ви не тільки отримуєте чудовий конвертик кожного місяця та приєдуєтесь до місцевих чайних спільнот. Ви також підтримуєте чайний центр у Тайваню, що існує завдяки волонтерам, і куди гості з усього Світу можуть приїхати і безоплатно дізнатися про Чай.

 

Перекладено з globalteahut.org

Messenger