Про нас

Ласкаво просимо до Майстерні Чаю і Дао!

 

Ми дуже раді бачити вас у "Хатинці Чайного Мудреця"! Тут на вас чекає підбірка статей на чайну тематику, в яких глибше розглядаються наша Традиція, чайне мистецтво і майстерність — Ґонфу Ча. Також на цих сторінках ви знайдете багато інформації про наші улюблені чаї і фермерів, котрі їх вирощують. Иноді збираються охочі поспілкуватися на ці теми, і ми залюбки влаштовуємо семінари й майстер класи. Інформацію про них ви також можете побачити на сторінці нашої групи у фейсбуці та інстаграмі. Ну і, звісно ж, на вихідних, а инколи й посеред тижня, ми організовуємо різні види чаювань, щоби розділити з вами Гармонію і Спокій разом із тією Мудрістю та Цілющістю, що дарує нам Чай. Хотілося б робити це ще частіше, але поки що можливості наші обмежені. Тож ось ваша чаша з чаєм, скуштуйте…

Трішечки розкажемо про себе… Ми є спільнота людей, яких об’єднує любов до Природи і до Чаю – Її яскравого і мудрого представника, що являється для нас не тільки смачним і запашним напоєм, серцем компанії, а й Проводирем, Напутником на нашому життєвому Шляху. Ча Дао — так давні китайці називали ставлення до Життя через Чай. Прислуховуючись до його простої, та разом із тим і глибокої Мудрості, вони накопичували і використовували її в своєму побуті. Так само, як і вони, ми заради Присутності й Пробудження збираємо краплі життєдайних осяєнь, що містить у собі кожна чашка, і через Чистоту й Повагу прямуємо до Гармонії і Спокою — до щастя, якого шукає кожна людина у Всесвіті.

В основі нашої спільноти закладений принцип некомерційності. Проведенням чаювань, семінарів і майстер-класів ми не прагнемо отримати якийсь зиск. За давньою традицією ми робимо це вільно, не вимагаючи нічого взаміну. Наша Хатинка тримається лише за рахунок ваших добровільних пожертв, як підтримки нашої справи і вашої щиросердної подяки. Навіть наша невеличка "крамничка Живого чаю" створювалася з метою поширювати чудові живі й чисті плантаційні чаї, і ті гроші, які ми отримуємо за них від вас, теж ідуть на розвиток та підтримку цієї Традиції. Ми не займаємося продажем у звичайному розумінні, бо ми нічого від вас не очікуємо — ми швидше виступаємо посередниками між Чаєм, який шукає шлях до людей, і вами, коли у вас є потреба у справжніх чаях. Ми хочемо, щоби завітавши до нас, ви знаходили друзів, які завжди раді вам, завжди допоможуть якоюсь порадою і поділяться хвилинкою Тиші й Спокою — дуже необхідною розрадою в наші бурхливі часи.

Колись японський чайний мудрець Байсао, котрого називали Старим продавцем чаю, висловив усе те в коротенькому вірші:

Будь-що сплатити можеш ти за чай:
Від сотні золотом до половини сена.
Як хочеш випити за так, то добре. Знай,
Шкода мені,
Що меншу вже не зможу дати ціну…

Як маєте бажання, то просто напишіть нам...

 

Цінуйте кожну хвилину свого життя, адже воно таке швидкоплинне.
Ніщо більше не повториться! Як кажуть японці: «Одна зустріч, один шанс».

З Повагою і Любов'ю,

Хатинка Чайного Мудреця,
Майстерня Чаю і Дао

teakettle