"КРАМНИЧКА ЖИВОГО ЧАЮ"

"Шань Ча", Гірський чай

"Шань Ча"
"Гірський чай" з диких дерев з озера Сонця та Місяця
округа Наньтов, Юйчі, Тайвань; літо 2020-го

Це один з найрідкісніших, найцінніших і водночас найпростіших чаїв. Він ідеально підходить для пиття з чаш і має безліч несподіваних та неповторних смаків і ароматів, а також енергію, несхожу на будь-який инший чай.

Історичні записи про тайванський дикий чай сягають у вісімнадцяте століття. Звісно, ця зафіксована дата не обов’язково відображає його походження, і, як деякі стверджують, він значно давніший. Останні досягнення з генетичних досліджень дозволили біологам чіткіше розмежувати Camellia sinensis та инші види. Нещодавно шляхом аналізу ДНК було виявлено, що деякі старі дикі чайні дерева на Тайваню є насправді абсолютно инакшим видом організму. Хоч ці дерева й існували століттями, відкриття стало для нас несподіваним, через що чай перейменували на "Camellia Formosensis” на честь старої назви острова.

Кажуть, цей дивовижний чай, названий місцевими “Гірським (Шань Ча, Shan Cha, 山茶)", давно пили перші поселенці. Як стверджують деякі аборигени, він був “Чаєм богів (Шень Ча, Shen Cha, 神茶)", який пили їхні предки на церемоніях. Нащадком та спадщиною цих чайних дерев є штучний різновид, що називають “Рубіновим (Hong Yu, 紅玉)”, також відомий як “культивар #18”, який виводили з використанням "Шань Ча" та Camellia sinensis var. assamica з Бірми й/чи Юньнані.

"Шань Ча" зростає в центральній частині Тайваню на висоті 800-1800 м. Його найстаріші дерева можуть сягати вище 10 метрів і жити сотні, якщо не тисячі років – ми не знаємо, як довго насправді, оскільки вони ще не досягли своєї потенційної тривалости життя. На жаль, такі дикі, лісові території знаходяться під загрозою, як і більшість природних заповідників у світі. Наш чай – чудовий виняток з цього. Фармер охороняє декілька гектарів дикого лісу, збирає чайне листя лише раз на рік і не чіпає слабкі дерева, якщо вони мають ознаки стресу. Цей живий чай повністю дикий – він природньо розмножується насінням без втручання людини й зростає у вільному від аґрохемікатів і в абсолютно незайманому біорозмаїтті дикої природи.

“Шань Ча” обробляється як червоний чай, подібно до “Піднесення”. Проте він має зовсім инший смак та енергетичний профіль. Як і “Піднесення”, “Шань Ча” підносить і пробуджує, але він темніший і підкресленіший, з сильними нотками дикого меду, і його Ці значно міцніше резонує. Ви також можете відчувати в смаку тонкі нотки грушанки, що дуже помітні в Рубіновому, адже він є його матір’ю. Це ідеальні ліки для будь-якого ранку, що поєднують нас із Природою дуже потужним чином.

Ціна: 93.27 грн.

(за 10 гр.; через прив'язку до курсу долара може відрізнятися)

Як замовити й отримати...

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Messenger