MasterLu

 

Поради Майстра Люя початківцям

Ми гадаємо, що у зв'язку з плутаниною в сучасному чайному світі і значною кількістю дезінформації було б чудово попитати Майстра Люя про те, що би він порадив новачкам, які шукають гарний чай і хочуть дізнатися про нього більше. Він нагадав дуже давнє чайне прислів'я про те, що чай, який робили комерсанти, «має смак монет», і тим самим натякнув, що настрій, з яким ведуться справи, настільки ж важливий, як і сам продукт. Найважливішим на його думку є те, що власник крамниці насправді має Дух Чаю і любить Чай. І якщо ви також любите Чай, то для вас не буде так важко відчути це, коли ви заходите до його крамниці. «Коли хтось любить Чай, то бізнес в нього може і не так добре йти, але ймовірно, що такі люди будуть мати чаї кращої якости та багатіші основи чайної мудрости». Крамарі з найбільш показною торгівлею і безліччю казкових обгорток майже завжди більше зацікавлені в тому, що Чай може зробити для них, ніж в Чаї самому. На відміну від способу життя для них це шлях бізнесу.

Майстер Люй, так само як і більшість чайних майстрів того покоління, часто повторює, що при купівлі Чаю оповідання не важливі. Барвисті описи чи оповідки не поліпшать його якість. Про те ствердить чашка. Однак коли ви розділяєте чай з гостями чи друзями, то розповідь про чай може посилити досвід, особливо коли він потрапив до вас у дуже цікавий спосіб. А коли ви купуєте чай, то краще покладатися на свій власний досвід і залишати речі простими. «Той, хто знає – не говорить. А хто каже – не знає»,— стверджує найстарший з мудреців.

Майстер Люй нагадав нам, що капіталістичний ринок визначається споживачами. Усі зміни, які би ми хотіли бачити в збалансованому розвитку й екологічній безпеці сучасного чайного виробництва, знаходяться в наших руках. Коли ми сприяємо цим якостям через купівлю лише корисних для здоров'я, вільних від хемікатів чаїв, ми допомагаємо створювати світ, який хочемо бачити самі.

 

Цей уривок узято з першого числа
часопису "Global Tea Hut" за 2015-ий рік.
Перекладено спеціяльно для TeaHut.com.ua

teakettle

Messenger