Кожного тижня ми збираємося на чаювання-медитації, які самі по собі є для кожного з нас і практикою, і навчанням. Цей простір, що ми створюємо разом, допомагає нам у тому. Ми залюбки розділяємо його з кожним, хто бажає долучитися до нього.

Налаштовуйтесь на Чистоту і Повагу, на знайомство з дивовижними Живими й органічними Чаями, а також на зустріч із "Ча Дао", Шляхом Чаю — давньою східною Традицією сприймати своє життя через чай і за допомогою його.

Радимо вам одягати якийсь зручний одяг, в якому ви вільно зможете сидіти на підлозі. Не бажано приходити натщесерце — чаї, як правило, доволі концентровані. Будь ласка, обов'язково легенько поснідайте зранку!

Якщо маєте можливість, то попереджайте про своє бажання приєднатися заздалегідь. Можете використовувати для цього форму контактів або нашу групу у Фейсбуці. Місця небагато, тож кількість учасників обмежена.

Якась обов'язкова платня відсутня. За давньою Традицією гроші за чашу з Чаєм і за Мудрість ніколи не вимагались — вони ціни не мають. Все трималося за рахунок пожертв, щоби розум не був скутий нічим.  І хоч нам необхідна ваша підтримка, але ми також не просимо у Вас нічого взаміну. Инколи ми пропонуємо якусь рекомендовану пожертву, яка все одно лишається пожертвою, на ваш власний розсуд. Ми раді будь-якій допомозі і приймаємо будь-яку подяку від Вас.

Messenger