BlueMark4Наш "Чай місяця" – це спеціяльно присвячений "Блакитній марці" млинець 2000-го року. Подібні млинці-присвяти кінця 1990-х - початку 2000-х років зараз нерідко самі по собі стають скарбами.

UndyingLamp smallНаш Чай місяця, «Незгасаюче світило» – яскравий витриманий улун зі скарбниці дуже близького нам друга, пана Сє Юань Цзая, про якого ми дуже часто дискутуємо на сторінках цього журналу. 

SummerWind smallНаш Чай місяця, «Літній вітер» – незвичайний улун «Східна красуня» чи «Улун з білим ворсом», який родом з самої її батьківщини, з маленького містечка Бейпу в окрузі Сіньчу, що на півночі Тайваню.

CloudGoddess small«Богиня хмар» – чудовий органічний улун Тєґуаньінь з «Гори, де ховаються хмари» у Ґаньде, що в Аньсі. Його виростив Майстер Чень Лянґу, з яким ми зустрілися минулого місяця під час нашої щорічної мандрівки.

DuckShit smallНаш чудовий улун «Качине лайно» (Я Ші, Ya Shi, 鴨屎) був зроблений паном Цзен Шунь Тао, який приймав нас у цьому році в рамках нашої щорічної подорожі. Це перший Даньцун, яким ми ділимося зі спільнотою.

Energysmall

Їву – Королева пуерів. Всі найвідоміші чаї попередніх епох походять з цього реґіону. І репутація їх – це зовсім не якийсь там піар хід. Чай з Їву сильний і сповнений енергії, солодкий і гладкий.

CloudTemple small«Храм, оповитий хмарами» дуже схожий на ледь-ледь окислений улун. Він походить з чайних садів нашого близького друга пана Сє Юаньчжая, в яких збережено природнє біорозмаїття.

Messenger