aboutslide3

Місія

"Хатинка Чайного Мудреця" — це некомерційний Чайний Центр у Мяолі, що на Тайваню, названий так на честь Традиції.

За останнє десятиліття інтерес до глибокої мудрості і спокою від чаю набув розквіту по усьому Світі. Для величезної кількості людей усієї земної кулі чай став джерелом осяяння, поєднання з Природою, засобом налагодження взаємовідносин і об'єднання суспільства, медитативним ритуалом і багато чим иншим, що породжує спокій і єднання в цьому світі хаосу і відокремленості. Наша місія полягає в тому, щоби підтримувати цей розвиток. Наша мета — сприяти, розвивати і проявляти пробудження гармонії через чай.

На побутовому рівні ми, в "Хатинці Чайного Мудреця", спрямовані продовжувати і збільшувати те, що вже робимо:

  • Забезпечувати здоровою вегетаріянською їжею, прихистком, органічним чаєм та інструкціями щодо нього, простором для гостей для праці і зростання як людських істот
  • Подавати чай в якості передачі духовної мудрості заради надання людям глибоких і змістовних чайних сесій
  • Увесь час працювати і виконувати обов'язки зі збалансованого, спрямованого на обслуговування життя в суспільстві цілковито на волонтерських засадах
  • Присвячувати себе і свій Центр підтримці органічного, екораціонального виробництва Живого Чаю

На більш широкому рівні наша мета полягає в поширенні мудрості Чаю за допомогою публікацій і "Хатинки Чайного Мудреця", щоби охопити якомога більше людей.

Наші публікації складаються з книжок Ву Де і щомісячної розсилки "Всесвітньої Чайної Хатинки" (globalteahut.org), яка постачає на передплатній основі чайний журнал, зразок органічного чаю і пов'язаний з чайною культурою подаруночок сотням її членів до більш ніж 30 країн світу. Ці видання змінили життя і сформували по всьому світі спільноти, і ми прагнемо, щоби їхні послання отримали ще більше людей.

 

Ориґінал узято зі сторінки teasagehut.org

Messenger