Щомісячна Розсилка "Всесвітньої Чайної Хатинки"

Журнал Чаю і Дао

MagazineВсесвітня Чайна Хатинка — це повноколірний журнал із чудовими статтями, де вам пропонується глибше ознайомитися з Ча Дао, чайною мудрістю, наукою, історією, процесами обробки самого чаю та способами його заварювання. Він випускається виключно на волонтерських засадах, тому тут зовсім відсутня реклама і схвальні відгуки. І що рідко можна відчути в будь-яких журналах на цю тематику — він сповнений любові до Чаю.

Кожний без виключень місяць містить відвідування виробників чаю і чайного посуду, статті і інформацію про чай, що перекладалися з китайської, духовні статті про Ча Дао і висвітлює теми, що рідко розглядають на Заході. До того ж він має повноколірні світлини чайних господарств, рідкісних чаїв, чайних церемоній, виготовленого руками чайного посуду і багато чого иншого. Із збільшенням кількості членів ми плануємо більше подорожувати й охоплювати чайні сюжети не тільки з Тайваню, а і з Кореї, Японії, Китаю тощо.

У кожному випуску є розділ "Чайний мандрівник", у якому ми знайомимо решту спільноти з кимось із членів Всесвітньої Чайної Хатинки, а також подані останні новини Центру, майбутні події та инші способи зв'язатися з нами. Все це ми хочемо розділити з усіма в Світі, тому всі останні примірники у вільному доступі розміщені на нашому сайті.

 

Органічний чай

OrganicTeaОсновною частиною нашої місії є сприяння органічному чаю по всьому Світі. Кожного місяця ми надсилаємо вирощені в екологічних умовах чаї, які було виготовлено без використання хемічних добрив, пестицидів та инших аґрохемікатів. Декілька разів на рік ми вкладаємо чаї, які було зібрано з дикорослих чи старовікових чайних дерев. І тоді, як ми зазвичай надсилаємо чаї, що тільки-но були приготовані (такі як Білий Пуер навесні чи Бай Хао Улун улітку), ми також иноді вкладаємо старі чаї (наприклад, Тайванський Улун 70-их років чи Шу Пуер 90-их).

Наші чаї розсилаються в чайних бляшанках, що зсередини обкладаються рисовим папером. Жерсть захищає чайне листя від пошкодження, а рисовий папір традиційно використовується з метою зберігати аромат і уникати дотику металу. Зразки, як правило, від десяти до п'ятнадцяти грамів (иноді більше, в залежності від самого чаю), чого цілком достатньо для тривалої, великої чайної зустрічі чи для декількох меньших чаювань.

 

Подарунки з любов'ю

GiftСаме ці невелички подаруночки від одних чайних поціновувачів иншим роблять конвертики від Всесвітньої Чайної Хатинки, які ми розсилаємо по усьому Світі, більш особливими. Кожного місяця вони різні, і подарунок завжди є сюрпризом. В минулому ми надсилали всі види речей, що обожнюються любителями чаю, як то чайна чоколяда, серветки для чайного столика, бамбукове та инше чайне приладдя, збірки чайної поезії, невеличкі мініатюри живопису, на який надихнув чай, ратангові підставочки під чайники, пахощі алойного дерева для чаювань і зразки особливих чаїв.

Деякі з подарунків були зроблені самими членами власноруч, що сприяє нашому поєднанню один з одним через цю всесвітню спільноту! Сподіваємось, що розділимо з вами ще більше чайного мистецтва, музики, творів, поезії та ремесла в наступні місяці. Напишіть нам, якщо ви маєте щось особливе, чим би вам хотілося поділитись зі спільнотою, або що би ви бажали отримати в подарунок з Тайваню.

 

Якщо ви забажаєте отримувати щомісячну розсилку від Всесвітньої Чайної Хатинки і долучитися до її підтримки — стати її членом, щоби вшановувати Природу, підтримувати давню Чайну Культуру і виробництво чистого Живого або плантаційного органічного чаю — Ви зможете зробити це тут

Messenger