"КРАМНИЧКА ЖИВОГО ЧАЮ"

"Блакитна марка"

"Блакитна марка" 2000-го року,
Шен пуер, присвячений легендарним млинцям
доби "Майстерних пуерів" (1948-1972)

Доба "Майстерних пуерів" почалася із захопленням комуністами чайного виробництва в Юньнані в 1949-у й тривала до 1972-го року, коли була створена CNNP (Китайська Національна Компанія з Імпорту-Експорту Вітчизняної Продукції та Сторонніх Продуктів Тваринного Походження, 中國土產畜產進出口公司), яка взяла на себе контроль над чайною промисловістю Юньнані. Того року вони змінили обгортки й навіть додали туди англійську – така собі мітка, що розділяє другу й третю доби чаю Пуер. Ця ера насправді відома лише двома типами чаїв: спочатку то була "Червона Марка (знак)" (紅印), а потім пізніше з'явилася "Блакитна Марка (蓝印)".

Млинці-присвяти, яких було чимало виготовлено наприкінці 1990-х - початку 2000-х, вшановували деякі винтажі Античної доби та особливо Майстерної ери. Багато мануфактур і маленьких виробників "бутікових" пуерів створювали свої власні плесканці з "Червоними" й "Блакитними марками". Частково вони робили це через те, що чаї Майстерної доби швидко зростали в ціні й репутації, а їхні млинці могли мати користь від подібних асоціацій. Проте шанувальники Пуеру також створювали "Блакитну" чи "Червону Марку" своїх млинців-присвят і через те, що вони щиро любили класичні версії і хотіли віддати їм шанобу.

Наш чай – якраз такий, спеціяльно присвячений "Блакитній Марці" млинець 2000-го року. Подібні пуери кінця 1990-х - початку 2000-х років зараз нерідко самі по собі стають скарбами. Хоч це й не оригінальні "Червона" чи "Блакитна Марка", їх часто виготовляли з листя вікових дерев, і тепер, за ці майже двадцять років, вони набувають своєї власної яскравости.

Ці пам'ятні млинці нагадують оригінальні. Сам чай, яскравий і чистий, чудового тайванського зберігання. Колекціонер витримував його на другому поверсі в умовах належної вологости й температури, і після цих вісімнадцяти років він досі живий. Судячи зі смакового профілю, як стверджують знавці, чай складається переважно з маоча вікових дерев реґіону Їву, можливо також змішаного з деякою кількістю сировини з Менхаю і/чи Наньнуо. Наша "Блакитна Марка" яскрава й жива, з енергією, що підносить, і глибоким, багатим і складним смаковим букетом спецій, деревини й незначними проявами китайських лікарських трав. Щоби реально оцінити цей особливий чай, приділіть йому свій пообідній час з кимось із своїх близьких.

 

Ціна: 184.58 грн.

(за 10 гр.; через прив'язку до курсу долара може відрізнятися)

Як замовити й отримати...

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Messenger