"КРАМНИЧКА ЖИВОГО ЧАЮ"

"Тропічний ліс"

«Тропічний ліс»
весняний Шен пуер з дикого фіялкового листя 2011-го року
з префектури Дехон, Юньнань.

Наш дивовижний «Тропічний ліс» був зібраний з диких чайних дерев автономної префектури Дехон, що в Юньнані. У порівнянні з трьома найбільшими районами виробництва чаю — Пуером, Ліньцанем і Сішуанбанною — ця префектура займає не таке визначальне місце. Але в цьому є свої переваги: чистота й недоторканість чайних садів і лісів Дехону при цьому часто лишається незмінною. І хоч останнім часом виробництво Червоного чаю тут збільшилося, та він все ще лишається дуже віддаленим тубільним районом на кордоні з М’янмою. Традиційно Дехон був відоміший своїм ринком нефриту, ніж чаю.

Через природну мутацію ці дикі дерева мають листя темно-фіялкового кольору. Порівняно з иншими різновидами чаю вони багатші на антиоксиданти й катехини. «Тропічний ліс» було зібрано з вікових дерев навесні 2011-го року й ретельно оброблено руками тубільних мешканців. Він має сильний мускусний аромат із фруктовими нотками, за який чай з Дехону й став відомим. Він сильний і яскравий, як раз для любителів насичености.

На нашу думку подібні дикі чаї добре ілюструють усю міць Живого Чаю. Коли ми прямуємо на двір почаювати разом із Природою, ми слухаємо пташок і вітер, і нам цікаво, про що ж вони кажуть. Природа завжди розмовляє з нами, а подібні чаї допомагають нам зрозуміти, що саме Вона говорить...

«Тропічний ліс» надає нам ідеальну нагоду поєднатися з давніми, глибшими нелінійними аспектами Чаю. У наші часи багато хто втратив зв’язок із Сакральним, і не тільки в Природі, а й у собі та у своїх друзях. Ми не відчуваємо більше глибокого поєднання, навіть із своєю власною родиною. Чудовою терапією для нас у цьому буде саме Чай, ось такий як, наприклад, наш «Тропічний ліс».

Ціна: 134.45 грн.

(за 10 гр.; через прив'язку до курсу долара може відрізнятися)

Як замовити й отримати...

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Messenger