"КРАМНИЧКА ЖИВОГО ЧАЮ"

"Тропічний ліс"

«Тропічний ліс»
весняний Шен пуер з дикого фіялкового листя 2011-го року
з префектури Дехун, Юньнань.

Наш дивовижний «Тропічний ліс» був зібраний з диких чайних дерев автономної префектури Дехун, що в Юньнані. В порівнянні з трьома найбільшими районами виробництва чаю — Пуером, Ліньцанем та Сішуанбанною — ця префектура займає не таке визначальне місце. Але в тому є свої переваги: чистота і недоторканість чайних садів і лісів Дехуну при цьому часто лишається незмінною. І хоч останнім часом виробництво Червоного чаю тут збільшилося, та він все ще лишається дуже віддаленим тубільним районом на кордоні з М’янмою. Традиційно Дехун був більш відомий своїм ринком нефриту, ніж чаю.

Через природню мутацію ці дикі дерева мають листя темно-фіялкового кольору. Порівняно з іншими різновидами чаю вони багатші на антиоксиданти і катехини. «Тропічний ліс» було зібрано з вікових дерев навесні 2011-го року і ретельно оброблено руками тубільних мешканців. Він має сильний мускусний аромат із фруктовими нотками, за який чай з Дехуну і став відомим. Цей чай сильний і яскравий, як раз для любителів насиченості.

Ми вважаємо, що подібні дикі чаї добре ілюструють усю міць Живого Чаю. Коли ми прямуємо на двір почаювати разом із Природою, ми слухаємо пташок і вітер, і нам цікаво, про що ж вони кажуть. Природа завжди розмовляє з нами, а подібні чаї допомагають нам зрозуміти, що саме Вона говорить...

«Тропічний ліс» надає нам ідеальну нагоду поєднатися з давніми, більш глибокими нелінійними аспектами Чаю. В наші часи багато хто втратив зв’язок із Сакральним, і не тільки в Природі, а й у собі і в своїх друзях. Ми не відчуваємо більше глибокого поєднання, навіть із своєю власною родиною. Чудовою терапією для нас в цьому буде саме Чай, ось такий як, наприклад, наш «Тропічний ліс».

Ціна: 130.68 грн.

(за 10 гр.; через прив'язку до курсу долара може відрізнятися)

Як замовити й отримати...

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support