"КРАМНИЧКА ЖИВОГО ЧАЮ"

"Дух"

«Дух»,
Шу пуер з Менку, 2017

«Дух» – один з найкращих Шу пуерів, які були в нас. Він родом з екологічного саду з Менку. Під час буртування він був гарним шеном маоча з файного чайного саду, в якому зростають дерева віком понад сотню років. Ми називаємо такі сади екораціональними – такими, що знаходяться неподалік від людського поселення. І хоч вони не настільки чудові, як дикі лісові сади, та все ще є чистими, органічно сертифікованими, із біорозмаїттям видів. У них часто зростають старі дерева, і вони є зразком співпраці місцевих фермерів і Природи.

Цей чай також є гарним прикладом усіх тих принципів, про які ми вам розповідали, коли розглядали, як створювати чудовий Шу пуер. Він виготовлявся свідомо – ми із наміром обрали цей чай, адже він був доступним маоча з файного саду. Вже тільки це робить його надрідкіснішим примірником у світі Шу. Потім його буртували із додаванням мікроорганізмів попередніх партій до дуже особливого рівня: ми хотіли зберегти якомога більше від тих дивовижних дерев, їхнього листя і середовища в готовому чаї, тож ми просили, щоби рівень штучної ферментації був незначним. Загалом він буртувався десь двадцять п’ять днів, що набагато менше того циклу повної ферментації 45-60 діб, якого дотримуються більшість чайних виробників. А це означає, що чай залишається ще трішечки зеленим, особливо по краєчках. Майстерно проведене буртування призводить до того, що від нього не лишається присмаку («присмак буртування», dui wei, 堆味), навіть якщо це і молодий шу пуер.

Це також означає, що «Дух» є чудовим кандидатом на довготривале зберігання. Він не буде таким м’яким, як повністю ферментовані шу, що вже позбулися свого затхлого присмаку, але він насправді старішатиме й буде змінюватися подібно до шен пуерів, тільки меншою мірою. Він ставатиме глибшим, і в ньому розвиватимуться всі ті чудові смаки й аромати витриманих пуерів, які ми так добре знаємо і цінуємо – китайські лікарські рослини, сливовий присмак, женьшень і запахи «куточків давнини». Ми дуже раді зберігати цей чай у себе і із задоволенням куштуємо і спостерігаємо за його життєвим циклом.

«Дух» – глибокий і сильний Шу. Він спрямовує всередину і пов’язує вас із природньою мудрістю вашого серця. Ми помітили, що він добре заспокоює, як землистими присмаками, так і своєю енергією. В нього темний і густий настій, з пом’якшеною, хоч і все ще дуже відчутною вібрацією, схожою на ту, що дає молодий шен. Нам подобається смак, гладкість і Ці цього чаю, так само як і його майбутній потенціял до набуття чогось абсолютно незвичайного. Коли ви п’єте його, чашу за чашею, чашечку за чашечкою, вам відкривається глибоке тепло, яке випромінюється зсередини. Китайці кажуть, що коли «Шень», Дух, сходить до серця, то очі світяться. Ось чому про чай говорять, що він «прояснює очі». «Дух» робить це якось дуже потужно і тим самим змінює ваш спосіб сприйняття світу!

 

 

Ціна: 87.19 грн.

(за 10 гр.; через прив'язку до курсу долара може відрізнятися)

Як замовити й отримати...

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support