"КРАМНИЧКА ЖИВОГО ЧАЮ"

Витриманий Лю Бао традиційної обробки, кінець 2000-х

Витриманий Лю Бао
традиційної обробки кінця 2000-х, малайзійська витримка

Цей двічі пропарений Лю Бао, що зберігався в Малайзії останні десять років і має добре поєднання ціни та якости, став нам надійним товаришем у щоденному чаюванні. Він був оброблений традиційним способом довоєнної доби. Його брунатно-чорне листя з глибоким ароматом витримки і нотками бетелевого горіха дає яскравий, насичений настій червонуватого кольору з м’яким смаком і солодким посмаком, що залишає по собі характерну приємну свіжість у роті, чисту й солодкувату.

Процес «вбивства зелені» для цього чаю здійснювався традиційним способом – прожарюванням листя в залізному воці. Потім його герметично закубрювали на день чи на ніч і, використовуючи природню вологість, яка лишалася в листі після скручування, злегка окислювали чай. Далі його висушували над спеціяльним бамбуковим пристроєм для чайної сушки під назвою «Семизіркова піч». Після того фермери зберігали просушений чай Лю Бао в захищеному від вологості місці, приміром, розкладали його на дерев’яних полицях на горищі або підвішували десь поруч із домашнім вогнищем.

Наш чай двічі обдавався парою. В цій додатковій стадії обробки в процесі виготовлення сухий маоча Лю Бао пропарювали, щоби нагріти його і зволожити перед тим, як він буде згнічений у кошах і залишений на витримку протягом певного періоду. Це сприяє окисленню чаю і надає йому більш стиглого смаку.

Чорний чай Лю Бао усуває внутрішній жар і підтримує в доброму стані легені, видаляючи з них надлишкову вологість, а також сприяє процесу травлення.

 

Ціна: 105.05 грн.

(за 10 гр.; через прив'язку до курсу долара може відрізнятися)

Як замовити й отримати...

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support