aboutslide2

Ву Де

Письменник і вчитель Ву Де є справжнім Чацзином (чайною людиною). Він практикує Ча Дао (Шлях Чаю) понад двадцять років і за допомогою своїх текстів, класів, семінарів з практичними зайняттями та інтерв'ю ознайомив з цією Традицією більше ніж 100 тисяч чоловік.

Народжений як Аарон Даніель Фішер у сільському районі Огайо, Ву Де змалечку знав, що його інтереси спрямовані в бік Сходу. Він почав займатися бойовими мистецтвами в ранньому віці, і через це мудрість, прихована всередині чайного листя, відкрилася йому ще тоді, коли він був підлітком.

Після закінчення Університету зі ступенем з антропології та філософії він переїхав до Індії, де жив і працював у медитаційному центрі декілька років. Протяком того періоду він щодня готував чай для підтримки своєї інтенсивної практики з медитації, що заклало основу для його подальшої роботи з ним в якості духовного проводиря.

Потім Ву Де поїхав з Індії вивчати медитацію до Бірми, Таїланду і зрештою Японії. Під час ретельної практики з учителем Дзену, який часто використовував чайні церемонії в якості передавання дзенської мудрості, зміцнилася його проникливість у Шлях Чаю і здатність чаю передавати глибокий спокій.

Після того, як його було посвячено в традицію Сото Дзен, він почав вивчати чайне ґунфу у Майстра Лін Пін Сяна в Куала Лумпурі, що в Малайзії. Майстер Лін навчав Ву Де як подавати чай більш вправно і уважно.

WuDesmПротягом десяти років Ву Де викладає давню практику подавання чаю в центрі Дзену і Чаю на Тайвані, відомому під назвою "Хатинка Чайного Мудреця". За останні три роки за допомогою розсилки від цього центру щомісячних конвертів із журналом і органічним чаєм об'єднання сотень любителів чаю і духовних шукачів у більш ніж 30 країнах Світу розширило "Всесвітню Чайну Хатинку". Наразі в "Хатинці Чайного Мудреця" постійно перебуває п'ять учнів і вони щороку приймають сотні гостей, діляться з ними Шляхом Чаю і більш узгодженим образом життя, присутні з кожною людиною, яка долучається до чайної сесії тут.

Окрім своєї діяльності в "Хатинці Чайного Мудреця" на Тайвані Ву Де проводить чайні семінари з практичними зайняттями по всьому Світі.

Твори Ву Де виходили в журналі "Мистецтво Чаю" ("The Art of Tea", де він був головним редактором), "Листочок" ("The Leaf", безкоштовний онлайн журнал, який він заснував), "Чиста Чашка" (видання американської індустрії напоїв) та в инших місцях. Він також є автором п'яти книжок: "Чайна Мудрість" ("Tea Wisdom", Tuttle Publications, 2009), "Образи Майстра" ("Faces of the Master", 2010), "Шлях Чаю" ("The Way of Tea", Tuttle Publications, 2010), "Дзен і Чай одного смаку" ("Zen & Tea One Flavor", 2013) та "Чайна Цілющість" ("Tea Medicine", 2014).

Інтерв'ю з Ву Де були представлені на подкасті "Річ Рол" ("Rich Roll podcast"), на двох радіостанціях Естонського Радіо, малайзійському телебаченні і газетах тощо. Матеріали з Всесвітньої Чайної Хатинки з'являлися в "Гафінґтон Пост" ("The Huffington Post"), "Чай: Журнал" ("Tea: A Magazine") і на сторінках численних блогів.

 

Узято зі сторінки teasagehut.org

Messenger